Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Rekrutacja uczestników

Szczegółowe zasady organizacji Konkursu (w tym zgłaszanie uczestnictwa w Konkursie) określa Regulamin VIII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie się z nim.

  1. W Konkursie mogą brać udział uczniowie szkół średnich (dowolnych klas).
  2. Dyrektor szkoły średniej, której uczniowie wyrażają chęć wzięcia udziału w Konkursie dokonuje zgłoszenia Kapitule udziału w Konkursie reprezentowanej przez niego szkoły poprzez formularz ON-LINE https://forms.office.com/e/65AvbFYN0w (do 18 stycznia 2024 r.) oraz wyznacza Szkolnego Koordynatora Konkursu (Załącznik nr 1 do Regulaminu).
  3. Koordynator dokonuje rejestracji uczestników Konkursu z danej szkoły: przekazuje uczniom deklaracje uczestnictwa w Konkursie (Załącznik nr 2 Regulaminu), przyjmuje ich zgłoszenia oraz weryfikuje poprawność.
  4. I Etap Konkursu przeprowadzany jest w szkołach średnich, które dokonały poprawnego zgłoszenia.
  5. Organizacją I Etapu Konkursu w danej szkole zajmuje się Koordynator.
  6. Termin rekrutacji szkół i uczestników upływa 18 stycznia 2024 r. o godzinne 23:59
  7. Kopię zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: konkurs.bezpieczenstwo@wspia.eu.
  8. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data zgłoszenia poprzez formularz on-line.
  9. Kapituła drogą elektroniczną (e-mail zwrotny na adres Koordynatora podany w zgłoszeniu) potwierdza przyjęcie zgłoszenia do 2 dni roboczych.
  10. Po przeprowadzeniu I etapu (25 stycznia) należy niezwłocznie przesłać oryginał zgłoszenia szkoły wraz z zgłoszeniami uczestników i pełną dokumentacją z przeprowadzenia I Etapu Konkursu Kapituły Konkursu na adres: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszowska Szkoła Wyższa, ul. Cegielniana 14 pok. 22, 35-310 Rzeszów. Prosimy nie wysyłać ich wcześniej.