Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Kierownik Działu Marketingu i Rekrutacji

Praca na stanowisku:

KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU I REKRUTACJI

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Działu Marketingu i Rekrutacji będzie odpowiedzialna za kreowanie i realizację strategii marketingowej Uczelni oraz koordynowanie pracy Działu Marketingu i Biura Rekrutacyjnego.

Zakres obowiązków, m.in.:

  • organizacja i nadzór nad pracą Działu Marketingu i Biura Rekrutacyjnego,
  • udział w opracowywaniu strategii marketingowej Uczelni,
  • opracowywanie, wdrażanie oraz kontrola realizacji planów marketingowych,
  • tworzenie budżetu i nadzór nad jego wykonaniem,
  • koordynacja kreacji i produkcji materiałów promocyjnych,
  • kreowanie działań reklamowych i promocyjnych,
  • tworzenie media planów i nadzór nad ich realizacją,
  • prowadzenie badań oraz monitorowanie danych z rynku edukacyjnego,
  • opracowywanie raportów z kampanii reklamowych i innych działań realizowanych przez Dział,
  • współpraca ze szkołami średnimi,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie realizacji powierzonych zadań,
  • współpraca z pozostałymi komórkami organizacyjnymi Uczelni i wsparcie ich pracy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek Uczelni.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, zarządzanie lub inne pokrewne),
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu, reklamy lub promocji,
  • doświadczenie w obszarze marketingu internetowego, działań promocyjnych i PR-owych,
  • praktyczna znajomość zasad związanych z tworzeniem i realizowaniem strategii marketingowej,
  • biegła znajomość narzędzi badania rynku, raportowania oraz narzędzi reklamy,
  • bardzo dobra zdolność planowania i organizacji pracy oraz systematyczność,
  • kreatywność,
  • odpowiedzialność,
  • wysokie zdolności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie, zdolności przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, umiejętność obsługi programów graficznych,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość rynku edukacyjnego i doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu kampanii reklamowych związanych z edukacją będą dodatkowym atutem kandydata.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • sympatyczną atmosferę pracy,
  • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość bezpłatnego uzyskania dodatkowego wykształcenia na Studiach Podyplomowych WSPiA.

Dokumenty aplikacyjne z dopiskiem „Kierownik Działu Marketingu i Rekrutacji” prosimy dostarczyć
do sekretariatu WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, ul. Cegielniana 14, 35-310 Rzeszów
lub na adres e-mail: kadry@wspia.eu w terminie do do dnia 27 października 2023 r.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.