Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Wyniki - Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

WYNIKI VIII PODKARPACKIEGO KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W dniu 22 lutego 2024 r. został przeprowadzony II etap – finał VIII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. Etap ten zorganizowany był w murach WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

Do udziału w finale VIII Konkursu zakwalifikowanych zostało 317 uczestników z 32 szkół, ostatecznie wzięło w nim udział 281 osób.

Po sprawdzeniu wyników prac testowych z I części do sprawdzenia odpowiedzi na pytanie problemowe (część II) zostało zakwalifikowanych 74 uczestników z najwyższymi wynikami z testu.

Po sprawdzeniu prac pisemnych z II części Kapituła Konkursu wyłoniła 11 laureatów VIII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. W celu jednoznacznego wyłonienia 11 laureatów i sporządzenia rankingu zwycięzców Kapituła sięgnęła do wyników I Etapu (zgodnie z par. 6 pkt. 2).

Wyniki finałowe oraz II etapu w załącznikach:

W dniu 25 stycznia 2024 r. został przeprowadzony I Etap VIII Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie. Wzięło w nim udział 480 uczniów z 34 szkół średnich z ternu woj. Podkarpackiego i Małopolskiego.
Awans do finałowego etapu ,który odbędzie się 22 lutego 2024 roku w siedzibie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, uzyskują uczestnicy którzy osiągnęli co najmniej 60% poprawnych odpowiedzi (Wynik).
Łącznie zakwalifikowało się 317 uczniów.

Wyniki I etapu znajdują się w załączniku poniżej: